SANISPIRA® ALLERGIA

Deguna elpošana ir veselīgākais un dabiskākais elpošanas veids, jo mūsu deguns silda, mitrina un filtrē gaisu, pirms tas nonāk mūsu ķermenī. Diemžēl deguns nespēj pilnībā filtrēt smalkos putekļus un alergēnus, kas atrodas gaisā, tāpēc HSD Europe ir izstrādājis SANISPIRA® ALLERGIA pretalerģijas deguna filtrus.

SANISPIRA® ALLERGIA notver ziedputekšņus, putekļus, gaisā esošās putekļu ērcītes, kas ir atbildīgas par alerģiskā rinīta simptomiem, samazinot to ieelpošanu. Ar hipoalerģisku biogēlu. Nav pamanāms, ļoti viegls, ērti valkājams. Tas netraucē elpošanu.

 

allergia_kastite

Tie, kas cieš no sezonālām alerģijām, zina, ka labākais veids, kā aizsargāties pret alerģijām ir izvairīties no saskares ar konkrēto alergēnu. Pēc alerģisko reakciju simptomu parādīšanās (šķaudīšana, elpošanas problēmas, acu asarošana un sliktākajā gadījumā pat astma) ir ļoti grūti tos apturēt. Deguna filtrs SANISPIRA® ALLERGIA palīdz aizsargāt pret alerģijām, filtrējot alergēnus (ziedputekšņus, dzīvnieku blaugznas, putekļu ērcītes u.c.), lai tie nenonāktu saskarē ar elpošanas ceļiem. Pateicoties SANISPIRA® ALLERGIA deguna filtriem, alerģijas slimniekiem ir iespēja dzīvot normālu dzīvi, pavadot laiku, tai skaitā ārpus telpām, nebaidoties no nepatīkamiem simptomiem, ko izraisa alerģiskas reakcijas. Protams, ir dažādi alerģiju veidi (pārtikas, kontaktalerģijas u.c.), bet tieši jaunā deguna filtra lietošanas ieguvums ir aizsargāt no alerģijām, kas ietekmē elpošanas ceļus.

SANISPIRA® ALLERGIA novērš sezonālo ziedputekšņu nelabvēlīgo iedarbību un ir efektīvs pret šādiem alergēniem: mājdzīvnieku blaugznām, putekļu ērcītēm, sēnīšu sporām, bērziem, pļavas zāli, olīvkokiem, šaurlapu ceļtekām, lazdām, ciprešu dzimtas augiem, balandu un amarantu dzimtas augu ziedputekšņiem un kompozītalerģiju.

pienene

SANISPIRA® ALLERGIA deguna filtra funkcija ir attīrīt caur degunu ieelpoto gaisu, samazinot smalko putekļu, ziedputekšņu un citu alergēnu ieelpošanu. Tas ir gandrīz nemanāms un ļauj filtra lietotājam veikt dažādas aktivitātes, pat profesionālas, vienlaikus nodrošinot atbilstošu aizsardzību. Deguna filtra inovācija ir ļoti viskoza biogēla pārklājums filtra iekšienē pie kura pielīp un tiek aizturētas deguna gaisa plūsmā esošās putekļu daļiņas, ziedputekšņi un citi uztveršanai paredzētie alergēni, palīdzot samazināt un novērst alerģiskas reakcijas un bojājumus elpošanas ceļos.